Partneři

Tasks

Allianz

Allianz pojišťovna, a. s. je součástí největšího světového pojišťovacího koncernu Allianz Group, který chrání život a majetky 80 milionů lidí ve více než 70 zemích. V České republice působíme od r. 1993. Od té doby prošlo našima rukama přes 10 milionů smluv a držíme si tak místo 3. největší pojišťovny u nás.

www.allianz.cz

Tasks

Brož & Sokol & Novák

Oslavili jsme 25 let existence a snad již můžeme říci, že tradičně nejznámější je naše práce na poli trestního práva, ale také civilní sporná agenda je naší silnou stránkou. Faktický záběr kanceláře ale pokrývá mnoho dalšího, smluvní agendu nevyjímaje.

www.akbsn.eu

Tasks

ČEPS

Společnost ČEPS je provozovatelem elektroenergetické přenosové soustavy ČR. Zajišťuje bezpečný a spolehlivý přenos elektrické energie, udržuje, obnovuje a rozvíjí 42 rozvoden s 75 transformátory a trasy vedení o celkové délce více než 5 700 kilometrů. Aktivně se podílí na formování liberalizovaného trhu s elektřinou v ČR i v Evropě. Patří mezi pět nejžádanějších zaměstnavatelů v oblasti energetiky, plynárenství a petrochemického průmyslu.

www.ceps.cz

Tasks

Česká spořitelna

Jsme banka s nejdelší tradicí na českém trhu. Vždy nám šlo o to, naučit lidi hospodařit a zajistit jim přístup k prosperitě. Od počátku podporujeme také rozvoj místních komunit i velkých podniků. Usilujeme též o systémové změny ve vzdělávání i sociálním podnikání.

csas.jobs.cz

Tasks

Deloitte

Že jsme předním poskytovatelem služeb v oblasti auditu, daní, právního a finančního poradenství, to ví asi každý. Ale věděli jste, že se Deloitte specializuje také na nejnovější technologie a inovace? Nejsme jen ti, kdo nový vývoj sledují – my sami se podílíme na určování trendů. V Deloitte nabízíme zkušenosti seniorních kolegů i prostor pro vlastní iniciativu. Přidej se k nám. Buď s námi Deloitte!

www.jsmedeloitte.cz

Tasks

E.ON

Chceme být značkou plnou pozitivních emocí. Na prvním místě je u nás vždycky zákazník a jeho příjemná zkušenost s námi. Stáváme se průvodcem světem energií, nabízíme komplexní řešení. Stále překvapujeme skvělým servisem a zajímavými produkty.

www.eon.cz

Tasks

EUROVIA

Patříme k nejvýznamějším stavebním firmám v České republice a jsme jedničkou v oblasti dopravně inženýrského stavitelství. Naším posláním je budovat moderní infrastrukturu, stát za významnými projekty v oblasti dopravního inženýrství a být neustále Na společné cestě. Bude nám potěšením, když se k nám přidáte.

www.eurovia.cz

Tasks

Generali Česká pojišťovna

Generali Česká pojišťovna představuje moderní finanční instituci se silnou znalostí českého trhu a mezinárodním zázemím. Je jedničkou na trhu s více než 190letou bohatou tradicí poskytování životního i neživotního pojištění. Velikost Generali České pojišťovny a její stabilita zaručují, že bude za všech okolností schopná dostát svým závazkům a stejně tak přinášet zásadní technologické inovace i rychlé a profesionální služby.

generaliceska.jobs.cz

Tasks

HAVEL & PARTNERS

Jsme největší nezávislou právní firmou ve střední Evropě a nejžádanějším zaměstnavatelem mezi právními kancelářemi v ČR. I nadále chceme zůstat moderním a inovativním lídrem česko-slovenského advokátního trhu oceňovaným za odbornost, kvalitu služeb a výjimečnou značku.

www.havelpartners.cz

Tasks

HEINEKEN

Společnost HEINEKEN Česká republika a.s. je jedním z nejvýznamnějších hráčů na českém pivním trhu. Tradice, silná neformální kultura, chuť vítězit, vášeň pro kvalitu, respekt k ostatním a ohled na životní prostředí jsou hodnotami všech našich zaměstnanců.

heineken.jobs.cz

Tasks

Home Credit

Home Credit Group is an international consumer finance provider with operations in 10 countries. We focus on responsible lending primarily to people with little or no credit history. Our services are simple, easy and fast. We are looking for university students/graduates who are not afraid to work with numbers and can use common sense. Adventurers looking for a challenge and dreaming of working abroad.

Tasks

IKEA

Jsme různorodá skupina realistických, přímých lidí, kteří žijí vnitřním vybavením domácnosti. Pocházíme z různých částí světa, ale všichni sdílíme stejnou inspirující vizi „vytvářet lepší každodenní život pro většinu lidí“. Uvědomujeme si, že tato vize je založená na humanistických hodnotách, které společně sdílíme. Tyto hodnoty řídí naši práci a jsou základem naší otevřené a čestné kultury.

ikea.jobs.cz

Tasks

Kaufland

Máte jasný cíl a rádi sdílíte Vaše nápady? Staňte se součástí našeho týmu. Vyberte si z velkého množství volných pozic a uplatněte u nás své dosavadní zkušenosti a silné stránky. Nastartovat svoji kariéru můžete v našich 130 prodejnách po celé České republice, ve dvou logistických centrech, v masozávodu nebo na naší centrále.

kaufland.cz

Tasks

Komerční banka

Komerční banka je součástí mezinárodní skupiny Société Générale, která působí na všech kontinentech světa. Je mateřskou společností Skupiny Komerční banky a svým klientům nabízí služby v oblasti retailového, podnikového i investičního bankovnictví.

kb.jobs.cz

Tasks

KPMG

KPMG je celosvětovou sítí poradenských společností. V České republice působíme již 28 let a naše kanceláře najdete nejen v Praze, ale i v Brně, Ostravě a Českých Budějovicích. V nich dohromady pracuje přes 900 zaměstnanců. Našim klientům, ať už lokálním či zahraničním, poskytujeme služby v oblasti auditu, daňového poradenství a také služby právní a poradenské. V tom, co děláme, patříme k jedničce na trhu. Naše firma je známá svou přátelskou firemní kulturou a také vstřícným a odpovědným přístupem jak ke klientům, tak ke svému okolí. Věříme, že základním pilířem naší firmy jsou spokojení a motivovaní spolupracovníci, kteří společně táhnou za jeden provaz. Pravidelně tak investujeme do vzdělání našich zaměstnanců, poskytujeme jim krátkodobé i dlouhodobé stáže v zahraničí a propracovaný systém benefitů.

www.vyrostlijsme.cz

Tasks

Lidl

Lidl je úspěšným potravinovým řetězcem, který si silnou expanzí zajistil růst do celé Evropy a v roce 2017 i do USA. Na českém trhu působí od roku 2003 a od té doby otevřel více jak 235 prodejen. V současnosti ve společnosti pracuje okolo 10 500 zaměstnanců.

kariera.lidl.cz

Tasks

Mazars

Jsme poradenská společnost, která působí v 89 zemích, na pěti kontinentech a po celém světě zaměstnává více než 23 000 Mazarovců. Zabýváme se auditem, daňovým a transakčním poradenstvím, znalectvím, oceňováním podniků a finančním a mzdovým účetnictvím. V České republice působíme od roku 1995 a z původních 11 jsme se rozrostli na současných více než 250 odborníků. Mezi naše firemní hodnoty patří: nezávislost, společenská odpovědnost, integrita, společenská rozmanitost a vzájemný respekt.

www.mazarscareers.com

Tasks

Plzeňský Prazdroj

Buď ten, o kom se mluví. Buď Prazdroj. U nás dostaneš prostor. Nech nám kontakt a možná se brzy potkáme u jednoho stolu. Jsou pivo a marketing tvoje srdcovky? Chceš se přidat a probrat s naším týmem strategie i zajímavosti a novinky ze života v Prazdroji? Tak se přidej a nech se inspirovat s pivem v ruce.

www.budprazdroj.cz

Tasks

PwC Česká republika

V PwC usilujeme o vytváření důvěry a řešení důležitých problémů ve společnosti. Poskytujeme kvalitní auditorské, daňové, právní a poradenské služby, jimiž podporujeme naše klienty při dosahování jejich cílů. PwC Česká republika je součástí celosvětové sítě firem s více než 236 tisíci lidí ve 158 zemích světa. V České republice budujeme s klienty důvěru již 28 let. V kancelářích v Praze, Brně a Ostravě je jim partnerem více než 1000 našich kolegů. Rozhoduješ se, zda pracovat v automobilce, bance nebo malém rodinném podniku? Zkus to s námi v PwC a nahlédni do všech z nich!

www.pwc.com

Tasks

Seznam.cz

Vše začalo v roce 1996, kdy Ivo Lukačovič spustil svůj internetový projekt Seznam.cz. Dnes kolem 1300 zaměstnanců působí na centrále v Praze nebo na některé z 8 poboček. Naší vizí je, aby byl Seznam společným místem pro lidi, podnikatele i vydavatele.

kariera.seznam.cz

Tasks

Škoda Auto

Už téměř 100 let vyrábíme automobily s jasnou vizí a stále nám to šlape. I v současnosti jsme v čele odvětví, a vizionářsky hledíme do budoucna. Jako největší hráč na českém trhu dlouhodobě udáváme trendy v oboru a pod naší střechou sdružujeme nastupující talenty.

www.skoda-kariera.cz

Tasks

Škoda Transportation

Škoda Transportation je přední evropský výrobce vozidel pro městskou a železniční dopravu, je dynamickou a rychle rostoucí společností s rozsáhlou tradicí výroby přesahující více než 150 let. Obor dopravního strojírenství stále prochází v této společnosti dynamickým vývojem a díky tomu je Škodovka dnes v oblasti kolejových vozidel jedničkou ve střední Evropě.

www.skoda.cz

Tasks

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ je integrovaným energetickým seskupením působícím v zemích střední a jihovýchodní Evropy a v Turecku s centrálou v České republice. Hlavní předmět podnikání je výroba, distribuce, obchod a prodej v oblasti elektřiny a tepla, obchod a prodej v oblasti zemního plynu a těžba uhlí. Aktuálně zaměstnává více než 30 tisíc zaměstnanců.

www.cez.cz

Tasks

Starbucks

Starbucks je místo, kde se něco mimořádného děje každý den. Naším posláním je inspirovat a povznášet lidského ducha – zvlášť s každým šálkem, zákazníkem i prostředím, ve kterém žijeme. Naši zaměstnanci, které nazýváme partnery, toto poslání naplňují. Máme silné zaměření na osobní i profesní rozvoj - 80% našich manažerů vyrostlo interně. Můžeš si být tedy jistý, že tě budeme podporovat v dosažení tvých osobních cílů a profesních snů. Na kavárnách vládne neobyčejná atmosféra, kterou vytváří sami partneři. Budeš se cítit příjemně, protože se můžeš svobodně rozhodnout, jak si naplánuješ svůj den. Svou pracovní dobu můžeš libovolně přizpůsobit jiným aktivitám. Nabízíme školení a certifikace v oblasti kávy, Latte Art, baristických dovedností a možnosti účasti v programu Coffee Master. Jednoho dne i ty můžeš vést svou kavárnu, všechno závisí jen na tobě! Přidej se k nám a staň se součástí značky, která je po celém světě oblíbená opravdovými milovníky kávy.

www.lovewhatyoudo.cz

Tasks

STRABAG

Působíme v odvětvích dopravního, pozemního a inženýrského stavitelství. V každé fázi stavebního projektu dbáme na kvalitu, odbornost, kompetence a spolehlivost. Stavíme na týmové spolupráci. Náš úspěch stojí na vědomostech a lidských kvalitách našich zaměstnanců.

www.strabag.com

Tasks

T-Mobile

Myslíte si, že T-Mobile je jenom o telefonech a tarifech? U nás je to jinak. Věříme v sílu technologií a přinášíme inovativní řešení, která už dnes lidem umožňují připojit se k digitálnímu světu příležitostí a posouvat se díky němu kupředu. S 6 miliony zákazníků jsme jedničkou na trhu se silnou pozicí ICT společnosti.

www.t-kariera.cz

Tasks

Trigema

Již od počátku našeho fungování je firma postavena především na lidech. Pouze zaměstnanci, kteří znají své kompetence a mají dostatek prostoru pro vlastní rozhodování, mohou přispět k rozvoji společnosti. Každoročně připravujeme také školení na profesní i osobnostní rozvoj všech Trigemáků.

www.trigema.cz

Tasks

Unipetrol

Skupina Unipetrol se zaměřuje na zpracování ropy a na výrobu, distribuci a prodej pohonných hmot a petrochemických produktů - zejména plastů a hnojiv. Součástí Unipetrolu je i síť čerpacích stanic Benzina, která je s počtem 406 stanic největším řetězcem v Česku.

www.unipetrol.cz

Tasks

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Podporujeme studenty a absolventy středních i vysokých škol a pomáháme jim s úspěšným startem do pracovního života. Žádné teorie a biflování, ale praktické zkušenosti z reálného pracovního života - to jsou Trainee programy VZP ČR, které nabízíme již od roku 2013.

www.vzp.cz